Snow-White

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 49846 |
| Lot | GT-TTT-HM-24D066 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 49846 |
| Lot | GT-TTT-HM-24D066 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |