Ethereal-White

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39799 |
| Lot | HM-C51H13I348 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39799 |
| Lot | HM-C51H13I348 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |