White-Attica

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 51007 |
| Lot | TTT-JD-1775964539 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 51007 |
| Lot | TTT-JD-1775964539 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Israel |