Raw-Concrete

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49594 |
| Lot | JD-400024540 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49594 |
| Lot | JD-400024540 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |