Primorda

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49926 |
| Lot | JD-507880124 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Concrete |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49926 |
| Lot | JD-507880124 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Concrete |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |