Midday

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 38998 |
| Lot | GT-JD-105483917-5190 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Concrete |
| Color | White |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 38998 |
| Lot | GT-JD-105483917-5190 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Concrete |
| Color | White |
| Country of origin | Israel |