Haze

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49886 |
| Lot | JD-205966566 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49886 |
| Lot | JD-205966566 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |