Espresso

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42842 |
| Lot | GT-SH-5243-02-4451 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42842 |
| Lot | GT-SH-5243-02-4451 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Israel |