Coastal-Grey

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50225 |
| Lot | CUSA-308281810 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50225 |
| Lot | CUSA-308281810 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |