Coastal-Grey

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 50455 |
| Lot | GT-JD-308343379 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 50455 |
| Lot | GT-JD-308343379 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |