Coastal-Grey

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48251 |
| Lot | JK-306653823 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48251 |
| Lot | JK-306653823 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Israel |