Black-Tempal

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48979 |
| Lot | JD-508097548 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Concrete |
| Color | Black |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48979 |
| Lot | JD-508097548 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Concrete |
| Color | Black |
| Country of origin | Israel |