Aterra-Blanca

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48633 |
| Lot | JD-1675981477 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Israel |

| Material | Caesarstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48633 |
| Lot | JD-1675981477 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Israel |