San-Marco

| Material | Avanza |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35847 |
| Lot | NS-050830-6204A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |

| Material | Avanza |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35847 |
| Lot | NS-050830-6204A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |